Sport ja FitnessKergejõustiku

Svetlana Tsarukaeva: spordi saavutuste ja elulugu

Tsarukaeva Svetlana - üks kuulsamaid vene weightlifters. Võitja mitmeid rahvusvahelisi auhindu. Regulaarne osaleja ja medalist palju turniire ja võistlusi. Artikkel räägib ajalugu tema sportliku edu.

algusaastatel

Tulevane meister sündis talvel 1987. Tüdruk ei erinenud nende eakaaslased, kuid tema entusiasmi ei olnud sama nagu kõik teisedki. tüdruk Ta sai huvi tõstmine. Svetlana Tsarukaeva mures, et vanemad ja sõbrad ei mõista tema lugu, ja otsustas, et seal on keegi midagi öelda. Nagu te teate, kõik saladus muutub selgeks. Vanemad teada, et tüdruk oli tegelenud sarnast tegevust ja ei takista seda. Sportlane oli üllatunud sellest sündmuste käiguga.

Muuhulgas Light peeti üks kõige lootustandvamaid sportlasi nende vanusest. Juba 2002. aastal võitis ta esimese kuldmedali, kuigi ta oli alles viisteist. Järgmisel aastal ta jälle võitis kulla Vene meistrivõistlustel. Väärib märkimist, et see oli konkurents noorte ja noorte taset.

täiskasvanud karjääri

2006. aastal Tsarukaeva Svetlana debüüdi vanem võistlusi. Tol ajal oli ta ainult üheksateist aastat vana, aga ta suutis võita hõbemedali maailmameistrivõistlused 2006. Vaatamata sellele, et keegi ei näinud teda kandidaat medali, Venemaa on suutnud tõestada, et kogu vastupidist. Väga palju üllatas kõiki Svetlana Tsarukaeva. Fotod ja videod konkurentsi näidata kõiki kirgi, ja rõõmu sportlased.

Aasta hiljem ta jälle võitis hõbemedali maailmameistrivõistlustel. Samal aastal võitis ta kulla täiskasvanute Vene Championship. Svetlana sel ajal ainult kakskümmend aastat vana, ja ta on üks riigi kõige lootustandvamaid sportlased.

Aastal 2008 võitis ta kuldmedali Vene Championship.

Järgnevatel aastatel, sportlane võidab mitmeid auhindu kogu maailmas ja Euroopa meistrivõistluste, kuid ei võitnud ühe kuldmedali.

Väga oluline karjääri noor tõstja muutub 2011.

Golden aastat

Aastal 2011, Svetlana Tsarukaeva läheb World Cup, mis toimub Prantsuse kapitali. Kihlvedude on kindel, et Venemaa võistlevad poodiumil, kuid tõenäosus, et ta võidab kulla, ei piisanud.

Kõigest hoolimata, Tsarukaeva õnnestus mitte ainult võita kuld, vaid ka määrata maailma rekordi kahmama. Ta alistus kaal 117 kilogrammi. Lisaks edu rahvusvahelisel turniiril on ta võitnud top auhind Vene meistrivõistlustel. Turniiri toimus Penza. Noh, see on väärt märkimist Euroopa Foorum hõbedat.

olümpiamängud

Nende esimesed olümpiamängud ta läks tagasi 2008. aastal Pekingis. Võistlus oli ebaõnnestunud, sest Venemaa ei ole suutnud isegi lõpetada kasutamise ja kohe osutunud nende seas, kes lahkus turniiri.

Suutmatus süüdi noorte ja liigne erutus. Mis iganes see oli, ta ei loobu ja jätkas valmistuda teiste võistlusi.

Neli aastat hiljem Tsarukaeva lihtsalt läbida kvalifikatsioon ja võitis pileti olümpiamängudel Londonis. Selleks ajaks oli ta juba peetakse üheks lemmikuteks suvemängud, sest aasta tagasi võitis maailma meistrivõistlustel ja seada maailma rekord seal.

Kõigest tüdrukud ootasid kuld, kuid see ei vastanud ootustele. Selle tulemusena võitis hõbeda. Kodus tulemuste edukaks hinnata. Kuid ta usub ikka veel, et ta oleks võinud ja pidanud näidatud konkursi palju parem tulemus.

Svetlana Tsarukaeva: armuelu

Isiklik elu sportlased ei ole nii rikas nagu sport karjääri. Tüdruk atribuudid see asjaolu, et see on täiesti keskendunud sport.

Vaatamata tõstmises, tüdruk on suur fänn kirjanduses. Paljudel intervjuud, ta väitis, et armastab lugeda Balmont luule.

Nagu kõik daamid, ta armastab lilli ja toiduvalmistamiseks. Svetlana ei kord öelda, et armastab küpsetada koogid ja ravida oma lähedastele.

Kuumim tüdruk räägib ema. Sportlane kõikides intervjuud väidab, et on oluline, kõige tähtsam inimene tema elus. Ema - mees, kes on alati toetanud tõstja.

Ta ei ole abielus. Väärib märkimist, et karjääri on lõppemas, mis tähendab, et varsti Svetlana, võib leida inimene, kes ühendab oma eluga.

Riigi tasandil auhinnad

Arvestades, et tema karjääri Svetlana Tsarukaeva on võitnud mitmeid auhindu Vene Föderatsiooni valitsuse ei suuda märgata.

"Merit" Pärast naasmist Londoni olümpiamängudel sportlane sai ta teenetemärgi medal.

Võite ka märkida, et see on kapten sport tõstmises.

Lühikirjeldus isik

Tegelikult hämmastav sportlane Svetlana Tsarukaeva. Biograafia tüdruk on täis palju erinevaid üritusi, millest mõned on oluline võitude ja solvav kaotustest.

Kõigest hoolimata, et ta läheb ajalukku Vene Tõstmine üks edukamaid sportlasi.

Harvadel juhtudel, kus habras tüdruk ilmselt jõudnud sellise kõrgusega. Ta sportlane ühendab see edu võitlusvaimu laost.

See on üks väheseid Vene sportlased, kes olid tunnustatud parima versiooni World Tõstmine ajakiri. See sündmus on dateeritud 2011. aastal.

Svetlana Tsarukaeva on kahtlemata üks parimaid weightlifters ajaloos postsovetlikus Venemaa.

Copyright © 2018 et.delachieve.com. Theme powered by WordPress.