Sport ja FitnessKergejõustiku

Sportlane Moris Grin: elulugu, saavutused ja huvitavaid fakte

Moris Grin, kelle elulugu on käesolevas artiklis kirjeldatud, endine maailma rekord omanikule sada meetrit. Ja hetkel on esimene naiste 60 meetri siseruumides. Oma karjääri jooksul, Moris Grin ametlikus konkurentsi ikka ja jälle näitas hämmastav tulemusi.

lapsepõlv

Grin Moris sündinud 1973/07/23 linna Kansas City. Tema vanemad, Jackie ja Ernesta Grin, oli juba kolm last. Maurice noorim perekonnas. Juba lapsena ta juhtis sport, eriti jalgpall. Ta unistas suurepärane sportlane. Ja ma ei suuda isegi ette kujutada, et see on tõesti tõsi. Ainult ta ei kuulsa jalgpalluri ja täht sprint.

moodustamine

Moris Grin lõpetas algkooli ja seejärel õpib kohalikus Kansas City College. Kuigi õppimine samal ajal jätkas õpetada valvsa juhendamisel Ala Habsona, mis hiljem aastaid sai tema mentor.

Miks Maurice huvitatud sprint?

Maurice vend oli sportlane ja töötab 100- ja 200-metrovke. Green, Jr. väga kiindunud vanemate ja alati juurdumine teda võistlustel, kus tema iidol võita arvestust ükshaaval. Maurice oli suur soov hakata ka nagu tema vend, ja saavutada veelgi kõrgem. Selle tulemusena ta lisaks jalgpalli, liitus osa kergejõustiku esimeses klassis.

Esimene edu sport

Esimene edu sport Grin Moris maitsnud aastaselt kaheksa. Kuigi ta oli neljanda klassi algkoolis. Ta osales linna võistlusi viies teehöövlid. Mälestuseks oma esimese võidu sport Maurice sai 3 sinine paelad 1. koht. Ta jätkas, et konkureerida ja põhikoolis, ületades lühikeste vahemaade.

Konkurents teiste riikide

Jalgpall hooaeg on esimene klass, Maurice ei suutnud lõpetada, sest vigastatud Lamaannuttaa. Ja teine täiesti langes sport erimeelsuste tõttu ja vaidlused treener. Pärast seda täiesti andis end kergejõustik. Paar aastat hiljem, Maurice saadeti konkureerida Wichita.

Seal ta võitis saja ja dvuhsotmetrovki vahel keskkoolides. Sel aastal mängis ta rahvuskoondises Kansas City. Need võidud avas Maurice võimaluse reisida ümber USA osariikides, võistlustel osalevate sportlaste vahel.

Jalgpall ja sprint

Sel ajal, Moris Grin (Maurice Greene) ja kohtus Al Habsonom. Ta aitas karjääri sportlane, ütlen talle kõik nüansid sprint. Ja lõpus suvel Green osales juunior meeskond. At saja meetri Maurice suutnud võita kuld, kuid ta sai seda kumminui. Ja varsti jalgpallijaotisse asendati treener ja Maurice tagastatakse sport.

Ta viidi valla meeskond, kuid samal ajal jätkas ta jooksma. Mis jalgpalli Greene õnnetu. Kõrgusel hooaja, ta uuesti vigastada tema Kinnerjänne kõõlused. Sellepärast ma pidin miss paar nädalat koolitust.

Maurice jõuliselt tugevdada jalad ja tagasi. Ja varsti sprint jälle ta võitis. Ja viimase õppeaasta on purunenud rekord sada meetri võistlus, mille võitis ta 10,2 sekundit. keegi ei ole kunagi sõita kiiremini.

Lõpuks jalgpalli karjääri

Kui Moris Grin lõpetas keskkooli, pakuti lepingut Hatchinovskoy jalgpallikoondis, mis tähistab oma kolledžis. Enne tasud olid ainult kaks nädalat. Ja Maurice otsustas teha vestlus, isa ja treener Al Habson. Nad veendunud Green et Sprint oli rohkem võimalusi olla esimene, kui ta jookseb palju parem kui mängides. Ja Maurice otsustas jäädavalt lahkuda football karjääri ja pühenduda sprint. Roheline on lõpetanud lepingu. See on saanud uue vooru spordi karjääri sprint.

spordi karjääri startida

Moris Grin, sportlane, kelle elulugu on käesolevas artiklis kirjeldatud, oli saanud oma ametlik sponsor, mis oli firma Nike. Sportlane läks Missouri olema haritud samal ajal konkursil osalenud. Sageli siseruumides. Ta osales US Open ja World Cup Inglismaa.

Barcelona, kui oli suurem, väljaspool Ameerikas. Aga oli võimalik võtta ainult 4. koht. Pärast seda, Maurice otsustas pühenduda täielikult ainult sport võib ta saavutada suurt edu ja on kiireim jooksja maailmas.

"Stairway" loobuti Greene ei ole lihtne. Mitmed võistlused ta isegi ei jõudnud. Selle võimete ja kogemuste olid küsitav. Paljud seda ennustada ebaõnnestumisi. Aga Maurice ei kasutatud nii lihtsalt loobuda ja otsustas tõestada, et kogu kahtlejaid see, et nad eksivad.

Ja varsti tuli riigi meistrivõistlustel, mis võitis 2. koha sada meetrit. See on muutunud "pass" USA meeskond ja võimalus osaleda World Cup 1995 Gold ta pole võitnud meistrivõistluste ja ei saanud isegi jõuda finaali. See oli raske löök lüüasaamist, mis on tekkinud korda iga sportlane. Mitte kõik ei suuda püsida. Aga Greene kangekaelselt ei loobu ja otsustas ise, et 1996. aastal täht.

Selle tulemusena ta jooksis sada meetrit võistlust University of California käesoleva aasta aprillis. Jällegi vigastada Hamstrings. Kolmandat korda. Koolitada, sest seda ta ei saanud tavalises formaadis. Aga kuidas ta võiks valmistub eelnevalt Olympic võistlustel. Ja ma ei suutnud joosta lühikese vahemaa 10,8 sekundit. See oli parim tulemus oma karjääri ajal.

Murdepunkt, rasket koormat teha

Moris Grin, kergejõustik, mille on saanud suur sport, unistus, nagu kõik sportlased saavad Olympic meeskond. Aga ta ei õnnestunud. Ta oli nii pahane, et ta arvas, et viska sprint või isegi pensionile sport. Aga ikkagi ma leidsin jõudu võidelda võidu. Maurice nõu oma isa ja nad otsustasid, et see oli vajalik, et muuta treener. Otsus oli raske Green. Al Habson tegelevad neile 8-aastased. Ja aastate jooksul on muutunud mitte ainult treener ja mentor.

Maurice valis Los Angeles ja Dzhona Smita õpetaja. See oli kolmas treener, kes oli tugev mõju Greeni karjääri. Dzhon Smit õpetanud Maurice kõik üksikasjad sprint. Selle tulemusena samal aastal, Green osalenud USA meistrivõistlused, mis toimus Indianapolis. Maurice suutis lõpuks võtta 1. koht, näidates rekordajaga 9,90 sekundit.

Team USA ja mitme järjestikuse võitu

Pärast seda võitu, Maurice oli USA koondise ja osales World Cup Ateenas. Need võistlused on muutunud Green elu. Keegi ei arvanudki, et Maurice võita. Ta anti prognoosi vaid 3% võita meistrivõistlused. Aga ta jooksis sada meetrit 9,86 sekundiga ja võitis 1. koha.

1998. aastal oluline võistlusi ei olnud. Aga järgmisel aastal oli parim Green. Juunis naasis ta Ateena ja murdis rekord sada meetri võistlus, töötab tema 7,79 sekundit. Maailma rekord, mis oli varem määratud Danovanom Beidi, peksti.

Veidi hiljem, aastal 1999, Moris Grin võidab jälle maailmameistrivõistlustel, samal ajal muutub esimene naiste 200 meetri. Ta oli esimene, kes võitis 1. koht World Cup nii lühikesi vahemaid korraga. Aga tema karjääri haripunkt olümpiamängud, kui ta sai uue meister, jooksis sada meetrit 9,87 sekundit. Maurice näitas väga hea tulemus, ja viimasel etapil relee. Ja see võit tõi talle teise kulla.

Sydney Mängud, Maurice tuli tunnustatud lemmik. Ta võitis teise võidu, võites Ato Boldon. Aastal 2000 Greene oli Kuldliiga ning jagas kuldplaat kaaluga 12 kg H. El Guerrouj ja T. Kotova. Alates 1998-2001. Maurice oli esimeses reas nimekirja parimaid tulemusi töötab saja meetri võistlus.

Lõppu tema spordi karjääri

Viimast korda Moris Grin võitis kulla 2001. aastal maailmameistrivõistlustel. 2002. aasta alguses, sportlane oli tõsine õnnetus, murtud jalg. Mõnevõrra hiljem samal aastal, Green tabanud metsatulekahju, mis on kestnud Californias. 2003. aasta rohelise vigastusest tingitud reie lihasesse vastamata peaaegu kogu hooaja. Ja ta lõpetas aastal ainult üheksas Edetabelid nimekirja.

Maurice on toibunud rohkesti vigastusi vaevavad teda viimastel aastatel, kuid 2004. Seejärel võitis paar võidud. Aga vana vigastus hakkas meelde endale sagedamini. Ja Greene üha haruldasemaks etteasteid konkurentsi. Aastal 2007 Maurice osales tema viimane võistlus - Millrouzskih mänge.

Ja aastal 2008, Green teatas oma pensionile spordis. Siis ta murdis väike skandaal, kui Maurice nähti osta simuleerida narkootikume. Aga vastuseks, ta ütles, et nad ei ole omandanud ise. Väärib märkimist, et kogu aeg tema poks karjääri Green ei ole kunagi näinud kasutamine dopingu.

Elu pärast sport

Grin Moris sportlane - meister, sportlased tegeleb konsultatsiooni, kuid ei koolitada. Perioodiliselt, et hea tahte saadik ja on teemastatud blogi oma veebilehel. Lõpetamisel spordi karjääri, Maurice saanud avaliku kuulsust, osaledes mõnes reality show. Ja isegi võimeline võtma viienda koha konkurentsi Ladina-Ameerika tantsud.

2011. aastal teenida eksperdid Eurosport kanali. Haastattelin sportlased osalevad World Cup. Ja kommenteerige nende etendused. Aastal 2013, Maurice viinud igakuise programm, mis külalised olid tuntud spordi-tähte. See oli enne World Cup, mis toimus Moskvas.

Isiklik elu

Green ole abielus. Aga ta kasvab üles Rian tütar Alexandria. Varem ta kohtus kuulsa Ameerika mudel ja näitleja K. Jordaania. Green elab koos oma tütre lähedal Los Angeles, valdkonnas Granada Hills.

Copyright © 2018 et.delachieve.com. Theme powered by WordPress.