Sport ja FitnessPesapall

Põhireeglid korvpalli

Korvpalli - üks kuulsamaid mänge maailmas, mängis nii meestele kui naistele. Mäng, mis on osa mitte ainult kooli õppekava, vaid ka olümpiamängudel, nii korvpalli reeglid on kõigile teada. Kuna 1935. regulaarne Euroopa meistrivõistlused ja 1950. aastal - maailmameistrivõistlustel. See leiutati XIX sajandil, nimelt 21 detsembri 1891 aasta. Isa korvpalli peetakse Kanada Ameerika treener James Naismith, kes ajal mängu töötas Springfield International School õpetaja kehalise kasvatuse.

Seal oli korvpall õnnetusest Naismith ei palutud teha mängu, kuid ainult tahtis suurendada kehalist aktiivsust oma õpilasi, sest talvel, koormus väheneb automaatselt halva ilma tõttu. Seega maa-alale Ameerika Spordikool, see oli sätestatud põhireeglid korvpalli tavaline õpetaja, kes hiljem sai maailmakuulus uuendaja. Populaarsus mängu süsteemi füüsilise ettevalmistuse tingitud mitmest tegurist: esiteks korvpalli reeglid on lihtsad ja kõigile kättesaadav; Teiseks, mäng on väga emotsionaalne ja suurejooneline; Kolmandaks, see on positiivne mõju organismile õpilased; Neljandaks, see ei nõua olulisi majanduslikke kulusid.

Mõelgem korraks reegleid korvpalli. Mäng sisaldab kahte võistkonda kaksteist inimest, kuid samal ajal võib kohus olla vähemalt kolm inimest ja maksimaalselt viis. Meeskonna jõupingutused peaksid olema suunatud tulistada palli vastaste korvi ja siis nad skoor punkt, samuti vältida vastulause meeskond, hoida ja visata palli oma ring.

See erineb enamikust teistest korvpalli mängud, mida saab mängida ainult käed, samuti selleks on rangelt keelatud streikida ja blokeerida palli maha, peksid ta rusikaga. Kuid on ka erandeid, näiteks siis, kui mängija puudutanud kreeni või jalgsi palli kogemata. Korvpalli reeglid keelavad reisi koos palli mänguväljakul ei lööb teda põrandal, sest sellisel juhul võetakse arvesse toomine palli - seda peetakse rikkumiseks ja pall tuleb üle teisele meeskonnale. Võidab mängu on meeskond, kes võitis lõpp-punkti rohkem kui rivaalid. Kui lõpus mängu punkte tulemustabeli juures meeskonnad on võrdsed, siis on määratud nn ületunnid ja koosoleku pikendada veel viie minuti jooksul. Aga on juhtumeid, kui isegi pärast lisaaega punktisumma jääb samaks, siis viieminutilise määrata kuni määratakse võitja.

Silma ring arvestatakse erinevate kriteeriumide alusel. Maksimaalne võistkondade arv loendatakse kui visata rakendati mängija kolmepunktilise line, mis ümbritseb iga ostukorvi. See lisab meeskond saada kolm punkti. Kaks punkte arvestatakse, kui visata tehti sulgeda või keskmaa, st lähemale kolmepunktilise tsooni. Lõpuks üks punkt - kui rulli on toodetud alates kehva liin. Ta alustab mängu on meeskond, kelle mängija palli õigesti hüpata palli keskel ringi. Kohtumise jaguneb nelja perioodi kümme minutit ja National Basketball Association - kaksteist minutit. Ajavahemik vahel esimese ja teise perioodi on vaid kaks minutit, samal ajal võtab pausi kolmanda ja neljanda perioodi. Pikim katkestus kolmanda ja neljanda kvartali see kestab umbes viisteist minutit. Pärast teda meeskond tavaliselt vahetada rõngad.

Korvpalli eeskirjad lubavad koosoleku avatud ala ja jõusaal, kus on ainult lae kõrgus vähemalt seitse meetrit. Field pikkus peab olema täpselt 26 m ja laius - 14 m suurus. Shield -. 180x120 cm hammas. Nõutav vahemaa alumisest äärest sirmi ja põrandal -. 275 cm ostukorvi koosneb metallist tuum on kaetud võrguga, millel puudub alt. mänguajast kaal peab olema võrdne 600-650 g ja ringi, antud juhul - 75-80 cm.

Copyright © 2018 et.delachieve.com. Theme powered by WordPress.