Sport ja FitnessKergejõustiku

Vene lühike trekist Yelistratov Semen: elulugu, sport karjääri, isikliku elu

Yelistratov Semjon Andrejevitš - kuulsa vene lühikese trekist. See on olümpiavõitja, mitmekordne võitja maailma ja mandri meistrivõistlustel.

elulugu

Yelistratov Simon sündis 1990. aastal Ufa. Juba varases eas poiss oli väga aktiivne ja liikuv, nii et mu vanemad otsustasid kirjutada seda spordi osa. Esiteks Simon osales klasside taekwondo, kuid kuus kuud hiljem, ta juhtis tähelepanu sport, nagu lühikese raja.

Üks esimesi tunnustada andekaid noore sportlase oli treener Andrei Maksimov, kes on nüüd mentor Elistratova. See oli tema juhtimisel Sperma tavapärasest seisukohast junior sai maailma lühikese raja star.

Vaatamata väga hõivatud ajakava koolitus Yelistratov õnnestus mitte ainult hea, et lõpetada kool, vaid ka sisestada Instituudi kehakultuuri, et saada magistrikraadi ja coaching litsentsi.

Sport karjääri

Traditsiooniliselt kooli spordi algaja lühike trekisty saada esimese raid kingitusena kuulus sportlased. Sperma nad said käest Yulii Chachinoy, mis omal ajal oli võitja Euroopa meistrivõistlused. See oli ka stiimulit Elistratov süvaõpe.

Noor sportlane näitas hämmastavaid oma vanuse. Aastal 2003 13-aastane Elistratov Semen, lühikese raja, mis juba tol ajal oli esimene koht oma elu, olulise standardi pealkiri kapten sport ja 16 aastat - debüteeris World Cup.

asus ta õppima rahvuskoondises pärast 2007. Ufa lühike trekist võitis Venemaa meistrivõistlustel hõbeda kõigi ümber. Alates sellest hetkest hakkas tähe sportlik karjäär Elistratova. Ta osaleb kõigi rahvusvaheliste konkursside. Ka 20-aastane Short trekist läks Vene meeskonnaga olümpiamängudel Vancouveris, mis ei suutnud tungida edetabelis.

Esimene rahvusvaheline edu tuli Simeon 2012. Ta muutub kolm korda võitnud Euroopa meistrivõistlused kaugustel 1,5 ja 3 km, samuti on kõik-ümber.

Aasta hiljem Yelistratov lisab oma kogumise auhindu hõbemedal maailmameistrivõistlused, samuti kolm UEFA auhinnad, mille hulgas oli kuld - teatesõiduks.

Olympic aastal oli Venemaa sportlane sõna otseses mõttes kulda. Ta muutub kaks korda võitnud Euroopa meistrivõistlused, nii et kodus Sotši mängudel Yelistratov Simon tuli suur kuju. Ja pole ime - see sai olümpiavõitja relee, kus Venemaa meeskond suutis võita peamised konkurendid kuldmedali - meeskond Holland.

Aastal 2015 Yelistratov on uus pealkiri - ta sai maailmameister. Lisaks kontinentaalse meistrivõistlustel tõi kuus auhinda, mille hulgas oli kulda kroon teda kumminui.

Järgmisel hooajal Yelistratov Sperma muutub kolm korda võitnud Euroopa meistrivõistlused, samuti maailma rekord omanikule 1000 meetri jooksu.

Tänu tuvastatud dopingutesti meldooniumil keelatud aine, Venemaa sportlane oli sunnitud jäta World Cup 2016. 21. aprill Elistratova Peatamine tühistati, ja ta jätkab esinema World Cup ja muud turniirid.