Sport ja FitnessJalgpall

Tahtejõulisest võidu: sisuliselt mõiste ja olulise vasted

Tugev tahe võidu see on haruldane nähtus erineval spordialal. Et saavutada tahtejõuline võidu meeskonna peab näitama väga tugeva iseloomuga ja visadust, soov saavutada soovitud tulemus, tulgu. Neid mänge väga sageli manifest juhiomadused üksikute esinejate ja võimu vaimu kollektiivse tervikuna.

Tahtejõulisest võidu jalgpalli - mis see on?

Tõenäoliselt kaugel sport inimesed ei pruugi kohe aru mõiste. Fakt on, et mõnikord meeskonnad peavad tegema tahet, võimu võita ja kui seisul 0: 0. Näiteks, sa ei mäleta võitlus teise vooru Euro 2016 Prantsusmaa ja Albaania meeskonnad. Kuni 90. minut hoida võrdne arvelt, kuigi Prantsuse olulist eelist. Tööseisaku ajal tulevikus kodu Euro finalisti suutsid koguda kaks vastamata eesmärke. Aga see ei ole tahtejõuline võit!

Selliste spordi mõiste on asjakohane ainult juhul, kui võidab meeskond jäi esimesena. Näiteks sõprusmängu vahel koondise Rumeenia ja Ukraina enne Euro 2016 rumeenlaste konto avanud 22. minut mängu, kuid lõpuks, Ukraina sportlased võitsid 4: 3.

Tahtejõulisest võidu finaali suur turniirid

Suurim turniiri jalgpallis on:

• World Cup;
  • Euroopa meistrivõistlused;
  • Euroopa Cup;
  • UEFA Cup (Europa League).

Ajaloos jalgpalli on mitu vasteid tahtejõuline võidu, et fännid mäletavad aastakümnete ja võib näitena märkide haridus noorte sportlaste.

Meenuta 1930 World Cup finaali, Argentina ja Uruguay. Muidugi osalejatele mängu ja fännid, kes osalesid lõplik, ei ole enam elus, kuid see oli esimene tõsine comeback lõplik. Argentiinlased mängus esimese avas punktisüsteem ja võitis esimest korda - 2: 1. Jalgpallifännid on hästi teadlik, et esimene Meistrite olid Uruguayans. Aasta teisel poolel olid kolm korda tabanud värava tema rivaalid ja võitis 4: 2.

Lõplik Meistrite Liiga 1998/1999, mis tõttu kokku halb õnn esimeses poolfinaalis koos "Bavaria" ei mängi "Dynamo" Valery Lobanovsky, mäletan, ilmselt kõik fännid üle 23-25 aastat. Edasi, "Bavaria" Mario Baseli on 6 minuti karistuslöök ilus Stroke insult ümber seina. Väravavaht "Manchester United" Edwin van der Sar ei Parry löök. Sir Alex on väga palju rünnatud kogu mängu, kuid ei suutnud koguda legendaarne Oliver Kahn. Decoupling tuli 90 + 90 + 1 ja 3 (st kompenseeritakse teisel poolel, aeg), kui Ole Gunnar Solskjær ja Teddy Sheringham kahekordne kogutud pärast söötmist nurk. Võit "Ameerika", mille tulemuseks 2: 1 jääb igavesti südamesse jalgpallifännid.

2005. oli rohkem raske tahtejõuline võidu. Lõpus Meistrite Liiga me kohtusime, "Milan" ja "Liverpool". Itaalia meeskonna esimesel poolel, viskas kolm korda väravad Briti, mitte loovutama ühe värava. Tundus, et meeskond Andriy Shevchenko ei lase vastase. Aga mis juhtus valdkonnas alates 45. 60. minut peale ime ei ole nime. Pärast kaotamata lausa esimesel poolel Liverpool suutsid võidelda tagasi ja tuua see karistus shootout, mis nad võitnud.

Nõukogude ja Vene jalgpallikoondis

Tahtejõulisest võidu Venemaa jalgpallikoondis, kahjuks ei ole nii tihti. Ja see probleem on juurdunud Nõukogude mineviku. Aga seal on ere lehekülg!

Näiteks, meenutades unustatud olümpiamängud 1952. In 1/8 finaalid NSVL koondise mängitakse Jugoslaavia. Pärast 1. korda meie yugam kaotas 0: 4. Alguses 2. poolel, oli seis 1: 5, kuid jõupingutusi Vsevolod Bobrov ja Vassili Trofimov Nõukogude meeskond võitis taasesitusõigusi võrdsustada in 89. minut.

Kindlasti oli tahtejõuline võidu ja Venemaa meeskond. Aastal 2015, venelased läbi sõprusmänguks Valgevenega. Esimese avatud venelased 20. minut. Aga siis ründaja Kazan "Rubin" Sergei Kislyak viskas kaks korda värava Igor Akinfejev, kuid lõpuks mängijatel Venemaa meeskond suutis veel kolm korda läbi murda kaitse Valgevene. Tahtejõulisest võidu loeb antud juhul.

Ukraina meeskond

Esimene võit tahe meeskond Ukraina on fikseeritud 18. mai 1993 Vilniuses. Leedulased avas skoori aasta 4. minut ja ukrainlased kogutud hetkel 18-nda ja 22 th minutit. 25. mai 1994 Ukraina võttis Valgevene. Aasta esimesel poolel lõppes 0: 1, kuid siis ukrainlased suutis 3 väravat teisel poolel. 6. september 1995 ametlikus mängu, valiku 1998 Mundialyu leedulased ka viskas esimese kodus ja võitis 1. poolel. See asjaolu ei takista ukrainlased teisel poolel saata pall väravasse 3 Balti riikides. Kolmas tahtejõuline võitu leedulaste jõuti Kiievis 13. august 1996. Viktor Leonenko ühtlustamine on 45. minut (1: 1) ja mängu lõpuks lõppes 5: 2 kasuks Ukrainas.

Spordikihlveo

Nagu te teate, saate teenida raha, tehes edukas spordikihlvedude. Põhimõtteliselt mängijad ennustada võitu külalised või hosts, joonistada löödud väravate arv. Kuid on ka teisi võimalusi. Mis on "tahtejõuline võitu" määrad? Kui te arvate, et mängu "Dynamo" (Kiiev) - "Shakhtar" (Donetsk) võita Dynamo, kuid esimene punktisumma kaevurite ohutult panna tahtejõuline võidu Kiievis. Kui mäng on läbi nii, siis saab kiirenemist võit.

Tahtejõulisest võidu jalgpalli (mis see on, oleme vaadatakse artikkel) - see on alati suurepärane ja põnev etendus.

Copyright © 2018 et.delachieve.com. Theme powered by WordPress.