HarrastusLauamängud

Mitu kiibid triktrakis. Erinevused mängureegleid

Paljud on kuulnud triktrakk, kuid leiavad, et see mäng on raske või pikk, isegi ei mängi seda. See mäng on täis sümbolismi - 12 rakud - kuud, 30 kiibid - päeva / ööd ja luudele summa vastasküljed on võrdsed päevade arv nädalas.

Modern eeskirjad ilmus 1743 Suurbritannias. Mitu kiibid triktrakis - see sõltub mängust arv võib varieeruda suures ja väiksem pool. Backgammon mängida on lihtne (mängijate 6 aastat), see on lihtsate reeglite üks tour kestab umbes 10-20 minutit. Teine huvitav asi on see, et mäng sõltub juhusliku vise, seega ei ole vaja arvutada iga liikuda males.

Backgammon või kaua?

On kaks peamist tüüpi - pikad ja lühikesed backgammon. Lühike nõuavad kõrgemat mängija oskused, nii et turniirid toimuvad peamiselt seda tüüpi mäng. Lühidalt neid nimetatakse mitte mitu backgammon kiibid, ja kuna nende dünaamiline ja põnev. Kui tema suur sarnasus, need mängud on mitmeid erinevusi, mis muudavad mängimise.

General nende kohta on see, et need on mõeldud kahele mängijale, iga antud 15-värvi kiibid, paigutatakse nad maja - oma nurgas võrdsed.

Üks peamisi erinevusi on kõrvutatud kiibid ja võime mängida katki kabe. Mängu ajal kiibid on kõik võrdsed (triktrakk liigub käimas vastupidises suunas pikemas backgammon - on vastupäeva). Ringis- hakkepuit tagasi maja ja eemaldatakse väljalt. Kes teeb esimese, ta on võitja.

Mängulauaks, plokid ja kiibid - on samad mängus tahes backgammon. Mitu kiibid peaks olema, see sõltub mitte ainult, sest see on pikk või lühike triktrakk, vaid ka variatsioon mõni neist mänge. Nad on tavaliselt 5 kuni 15 iga mängija.

In backgammon saate koputama blot - raku kiip ühe vastase.

Pikk kiibid on tavaliselt mängulaud ja on üks sisend mänguväli. Keelatud on panna 6 kiibid järjest, siis ei saa võtta valdkonnas, kus kiip on juba vaenlase puudub võimalus võita kiipe.

Backgammon numeratsioon eraldi lahtrites iga mängija. Aasta viimases kvartalis mängulaua (mis esialgu väärt 5 kiipe) nimetatakse kodus. Kaugeim - 24-nda raku, see - 1. koht vaenlase. Kõrvutatud kiibid 15 toimub järgmiselt: 2 kontrollijatele hetkel 24. rakk on 5-13 minutit, 3-8 minutit ja 5-6 minutit.

Pikemas backgammon maja on viimase kvartali valdkonnas 18 rakud peanahka.

mängimise

Enne kui hakkate mängu, kui palju žetoone backgammon mängijad on valinud, selline arv ja on paigutatud piki tema seinale kogu pikkuses. nad edasi, sõltuvalt väärtused, mis langes täringut, liikuda valdkonnas. Võite jalutada üks või kaks kiibid. Kui täringuviskeid paarismängus käigus korratakse sama või erineva kiibid sama löökide arv.

Et valida jada visata täringut (nimetatakse ka luude või Zara). Esimene teeb käigu, kes langes ülimalt tähtis. Kuna see määrab esialgse asukoha tõttu kiipe. Kui väärtused langesid sama, tuleb korrata kaadrid kuni erinevate tulemustega. Mängija mängu alustamist, liigub kildudeks pöörete arv väärtustega kahe langenud tellised.

Järgmine backgammon mängijad omakorda visata kaks täringut ja liikuda oma kiibid rakkudest suuremad numbrid madalamad (päripäeva). Chips sama värvi saab üksteise kohal, seda nimetatakse "color". Üks muidugi võib võtta juhilt ainult üks kiip, kui rullid kahekordistab täringut. Tema vastane kiibid ei saa määrata. Kui edu ei ole vastuvõetav - see vahele.

mäng strateegia

Ükskõik kui palju žetoone backgammon võit on väga sõltuv juhuslike väärtustega langes kuubikuteks. Aga seal on, välja arvatud juhul, tahe, mõned mängu strateegia ehitada oma muidugi nii, et vaenlane oli sunnitud vahele oma käigud. Seetõttu on soovitatav mitte koguda kiibid kompaktne ja levitada kõige pinnale. Ja kuigi reeglite järgi ei saa panna järjest 6 kiibid, võite panna 5, muutes raskemaks ülesandeks vaenlase. Kui on mingi strateegiline samm, me peame püüdma võtta kordamööda ühe kiibi peaga, muidu vaenlane kiiresti saab 1 sektoris mõned tema kiibid ja siis blokeerida väljapääsu.

Copyright © 2018 et.delachieve.com. Theme powered by WordPress.