Sport ja FitnessOutdoor

Furkad Marten: elulugu Prantsuse laskesuusataja

Furkad Marten - üks parimaid prantsuse kahevõistlejaid. Olümpiavõitja 2014. Martin - noorem vend mitte vähem andekas laskesuusataja Simona Furkada.

Varajane karjäär

Esialgu mu vanemad saatsid kaks venda Hockey lõik, kuid kuna see oli kodust kaugel, nad ei ole alati võimalik võtta oma lapsed seal. Seetõttu Simon ja Martin üle sektsioonis suusa. Aja jooksul vennad väsinud lihtsalt jooksevad ringi ja nad "viskas taga püss."

Marten Furkad (vt fotot. Allpool) on väga hästi tulnud sport. Alguses oma tegevuse on langenud kokku lõpuks karjääri Rafael Poiret - legendaarne laskesuusataja, kes on otsustanud lahkuda suusad ja võtta treenimine tööd. Paljudel intervjuud, Martin ütles, et Poiret on tema iidol.

Esimese kahe aasta jooksul Fourcade midagi erilist. Ta alati suutnud sattuda punktid tsooni, kuid võitu ja medalid ei olnud. Pole ime, et nad ütlevad, et laskesuusatamine peetakse "täiskasvanud" sport. Saavutused Norra Bjoerndalen viimasel olümpiamängudel ainult kinnitavad seda.

2009-2010 hooaja

Furkad Marten sai tuntuks 2010. aastal, kui ta võitis hõbemedali ühisstardiga olümpiamängudel. Pärast seda, ta võitis kolm korda võistlustel World Cup. Kord Kontiolahti ja kaks korda Oslo. See võimaldas tal võtta üldises edetabelis viiendal kohal. Tema vend oli seitsmes.

hooajal 2010-2011

Sest Fourcade see oli edukas hooaeg. Ta alustas kolme tabamust top 5 Östersund. Siis ta võttis 2. koha Ruhpolding kõigi kolme sõitu. Ühisstardist võidu Fort Kent ja Antholz võimaldas tal tulla selge lemmik World Cup.

Tänu kiire ja täpsust Martin Prantsuse koondise võitis segatud relee 3.. Seesama Fourcade sai hõbemedali sprint ja kulda tegutsemiseks (hoolimata kolme karistused). Tulemuste kohaselt hooaja laskesuusataja oli kolmandal kohal kogu edetabel World Cup.

hooajal 2011-2012

Enne hooaja Furkad Marten on seadnud selge eesmärgi - võtta 1. või 2. koht õpilase rekord tabelis. See ülesanne ta hakkas rakendama kohe, esimeses etapis võitnud tegutsemiseks rassi ja üksikute rassi. Isegi enne hooaja lõppu oli selge, et sportlane võtab 1. koht üldises World Cup. Lisaks Martin sai väike kristall maakera tegutsemiseks ja sprint.

hooajal 2012-2013

See avati Rootsi võidu prantslase Östersund (individuaalne sõit). Sprint, kõik ei olnud nii hästi - ainult 10 nda koha. Aga siis Fourcade suutis võita tegutsemiseks. Järgnevad sammud ei olnud väga edukad: prantslane ei istu esimese koha. Selle põhjuseks on saanud seda Oberhof õla vigastusi.

Vähene Svendsen on eelnevalt Olympic nädalal Sotši lubatud Martin võita kaks jooksu kahe hoitakse. Üksikutes konkurentsi 20 kilomeetri Fourcade vastamata ainult üks kord kõrvaldanud 60-sekundilise vahe on liider - Binbahera. Selle tulemusena ära Martin finišis oli 7 sekundit. Sprint konkurentsi 10 kilomeetri prantslane ei ole teinud ühe libiseda ja enesekindlalt võitis esikoha, lüües hõbe Jevgeni Ustjugov 40 sekundit.

Viimane etapp World Cup, mis toimus Hantõ-Mansiiskis, prantslane sai võidukas. Fourcade võitis sprint rassi, mis ei võimalda ühe miss. Elluviimisel ta ei suutnud saavutada sellist edu. Martin vastamata igal sammul, kohustudes 5 vigu.

Hoolimata mõnest tagasilöögist, lõpus 2013 Fourcade endiselt on möödas oma peamise rivaali Svendsen 421 punkti, peksmise rekord valitud hooaja võrra. Samuti laskesuusataja võitis kristall maakera kõigi võidusõit.

2014 olümpiamängudel

8. veebruar Marten Furkad, foto, mis on seotud artikli osales sprint sõit. Kahjuks ta vastamata lezhke. Selle tulemusena sportlane pidi leppima 5. koht.

10. veebruar osales ta tegutsemiseks, kus ta ei olnud võrdsed. Laskesuusataja vastamata ainult üks kord. Lisaks tehnikat uisutamine Martin Fourcade oli täiuslik. Pole ime, et ta oli esimene.

13. veebruar Martin oli seotud üksikute rassi kompleksis Laura. Jällegi, sportlane - üks viga ja teine kuld. 2. koht läks siis Saksa Erich Lesser, kolmanda - venelased Evgeny Garanichev.

Kõik laskesuusatamine fännid ootasid äge võitlus Svendsen ja Fourcade. Ja see toimus 18. veebruaril ühisstart. Duell oli väga põnev. Et määrata võitja, kohtunike tuli vaadata foto lõpuni. See oli 4. Swensen võidu olümpiamängudel.

Relay 4 × 7,5 km saavutatakse Olympic laskesuusatamine. Marten Furkad, kuigi töötab viimasel etapil, kuid ei saa aidata Prantsuse meeskond. Selle tulemusena ta ei saa poodiumil.

Märkide ja vaated

• Peamine eelis märtsil - usaldusväärsuse ja peamine puudus - egocentrism. Ta püüab kaotada seda.
  • Enamik kõik kardavad surma lähedastele.
  • Just õige asi laskesuusataja - telefoni.