Sport ja FitnessJalgpall

EURO 1960: tulemused

Idee korraldada turniiri meeskondade vahel Euroopa ilmus 1927. Kuigi mõistan, et see ei juhtu. Pärast 30 aastat UEFA ma tagasi selle idee ja lõi Euroopa meistrivõistluste või Cup Anri Delone. Esimene loosimine toimus 1960. aastal. Prantsusmaa võttis viimane osa.

määrused

Mitte kõik Euroopa meeskonnad on toetanud ideed, kellel Euro-1960. Osaleda turniiri keeldus 13 30 riigist. Nende hulgas on Itaalia, Inglismaa, Saksamaa, Belgia ja Rootsi. Jalgpalliliit usub, et Cup takistab mängijad taastuda pärast hooaja.

Teine 17 riikidega Liiga osales viik 1/8 ja 1/4 finaalid. Ta on läbinud alguses juuni 1958. 14 võistkonda, sealhulgas Nõukogude Liidu hakkas esinemised 1/8. Iirimaa ja Tšehhoslovakkia läbi klassifikatsioon mängu.

1/8 ja 1/4 finaal kaks mängu: kodus ja võõrsil. Poolfinaalmängud ja UEFA EURO 1960 finaal Prantsusmaal Anri Delon esimeheks oli Prantsuse jalgpalliliit.

algus

Ajal EURO 1960 viik ei peetud rangelt reguleeritud kalender - juhtkondadele sõltumatult kokkulepitud kohas ja ajal. Kvalifikatsioon, mis teoreetiliselt peaks toimuma esiteks, toimus vaid 5 aprillist 10. mai 1959. Esimene mäng kodus Iirimaa võitis tulemusega 2: 0. Tagastamise mängu toimus Bratislavas, tšehhid suutsid koguda neli vastuseta eesmärgid ja edasi.

Debüüt mängu UEFA EURO 1960 toimus 28. september 1958. Koosolek NSVL-Ungari oli esimene Euroopa Cup ajalugu. Kohtumise mängis staadionil "Lužniki".

1/8 finaalid

EURO 1960 Jalgpall Vene (NSVL meeskond) alustas kodus mängu vastu ungarlased. Võitlema 100,000 fänni. Esimene eesmärk mängu (ja ajaloo Euroopa meistrivõistlused) oli viskas 4. hetke Nõukogude mängija Anatoliem Ilinym. EURO 1960 jalgpalli NSVL sai esimene kõiges. Vjatšeslav Metreveli kiiresti suurenenud konto ja Valentin Ivanov tehtud purustamise. Ungarlased suutsid vastata ainult üks pall 84. minutil.

Tagastamise mängu toimus aasta hiljem - 27. september 1959. Taas õnne ühepoolne Nõukogude meeskond. Minimaalselt võideti ungarlased, Nõukogude Liidu läks 1/4 finaali.

Teises paari kokkupõrge Prantsuse ja kreeklased. Esimene matš toimus Prantsusmaal. Täidetud "Parc des Princes" nägi kaheksa eesmärgid, seitse neist viskas võõrustajad. Tagastamise lõppes mäng skoor 1: 1.

Esimene vaste Rumeenia ja Türgi toimus Bukarestis. Tugevam kui rumeenlased, Hinded kolme vastuseta eesmärke. 26. aprill 1959 Istanbulis toimus teine matš. Türgi võitis 2: 0, kuid see ei olnud piisav. Aastal veerandfinaali läks Rumeenia meeskond.

Paar Norra, Austria Esimene mäng toimus Oslo. Minimaalse punktisumma suutis võita austerlased. Tagastamise mängu toimus Viinis ja lõppes tulemusega 5: 2 kasuks Austria.

1/8 lõplik UEFA EURO 1960 FIFA täidetud Jugoslaavia ja Bulgaaria. Lemmik paar oli ilmne. Jugoslaavia võitis esimese mängu koondise tulemusega 2: 0. Teine lõppes viik (1: 1).

Huvitav paari UEFA EURO 1960 sai Saksa Demokraatlik Vabariik-Portugal. Esimene matš toimus Berliinis, kus võõrustajad möönis (2: 2). Külalistemaja kohtumisel Portugalis, sakslased viskas kaks korda, kuid võit jäi meistrid (3: 2).

Exodus paari Hispaania-Poola oli üsna ilmne. Võõrsil Hispaania won (4: 2). Kodu võitis 3: 0 ja läks 1/4 finaali.

Viimase paari Taani vastu mängis võitja eelring - Tšehhoslovakkias. Kopenhaagenis ei olnud võimalik selgitada võitja (2: 2). Kodus tšehhid võita taanlased suur (5: 1).

1/4 finaalid

Kõige oodatud mängu sai NSVL-Hispaanias. Enne võitja oli raske ennustada. Aga fännid ei olnud ette näha põnevaid vastasseisu. Põhjuseks oli poliitilisi suhteid kahe riigi vahel, mis on ülekoormatud, need aastad. Hispaania keeldus külastada Nõukogude Liidu pakkunud end mängudest neutraalsel territooriumil. UEFA ütles ei, trahvis meeskond ja määrates diskvalifitseerimise. Seega Nõukogude Liit läks poolfinaali UEFA EURO 1960.

Prantsusmaa sai paar Austria. Prantsuse võitis mõlemad mängud. Origin lõppes skoor: 5: 2, teine - 2: 4.

Portugal vastu Jugoslaavias. Esimene matš Portugali vaevalt võitis tulemusega 2: 1. Vastus kohtumisel Belgradis lõppenud lüüasaamist Portugal (5: 1).

Viimase paari täidetud Rumeenia ja Tšehhoslovakkia. Olles auaste lemmik, tšehhid enesekindlalt võitis kaks mängu - (0: 2) (3: 0).

poolfinaal

Lõpus mai 1960 see toimus loosimine poolfinaali. Vastased Nõukogude Liidu läks Tšehhoslovakkias. Prantsusmaa mängitakse Jugoslaavia.

Match vahel Nõukogude koondise oli stseen "velodroom". Vaevata kodumaiste mängijate võita tšehhid. Esimene eesmärk oli viskas Ivanov teisel poolel ta ka kahekordistunud tulemus ja Viktor Ponedelnik lõpp mängu.

Teises mängu peeti lemmik Prantsusmaa, vaatamata puudumisel mitmeid olulisi mängijaid. Jugoslaavlased viinud 1: 0, kuid kohe vastamata. Prantsuse on ülemine käsi mängus ja 53. minut viinud 1: 4. 55. minutil viigistasid külalised viskas teise, kuid see ei olnud piisav. Ja siis uskumatu juhtus. Vahemikus 75 kuni 79 minutit, siis Jugoslaavlased täheldati kolm korda ja jõudnud viimase.

Match kolmanda koha

Ärritunud kaotada Prantsusmaa, väga kõhklevalt toimus lõplik mängu vastu tšehhid. Pettunud fännid viga vilistati ooper oma meeskonda. Tulemuseks oli võidu Tšehhoslovakkia skooriga 2: 0.

finaal

Match of the USSR-Jugoslaavia toimus märg valdkonnas vihma. Üldiselt mäng oli võrdne. Esimese vaata parem Jugoslaavlased. On 43 minutit Galic juhtis edasi. Vastus Nõukogude mängijad võib avaldada 49. minut. Teisel poolel toimus surve all Nõukogude Liidu. Avab võitja ei olnud võimalik enamiku ajast. Ainult 113 minutit, Viktor Ponedelnik viskas teise värava. EURO 1960 NSVL meeskond võitis tänu jonn mängijad ja kaasnev õnne.

Copyright © 2018 et.delachieve.com. Theme powered by WordPress.