ArvutidArvutimängud

Kuidas saada Stormwind et Tanaris: praktilisi nõuandeid

World of Warcraft - kultus MMORPG, mis ühendab miljoneid mängijaid üle maailma. Oma paljudes kohtades ja mõistatusi, salajane teed ja suur, kuid üsna ohtlik tee. Varem või hiljem, iga mängija, kes on valinud pool Alliance, peame mõtlema, kuidas saada Stormwind et Tanaris.

võimalusi

Praegu on mitmeid võimalusi, kuidas saada Stormwind et Tanaris suhteliselt kiiresti:

• sadama Booty Bay;
  • Menethil läbi lahe;
  • poolt õhulaev Stranglethorn Vale.

Iga üks rajad on oma plussid ja miinused.

Tee läbi sadama Booty Bay

See tee on kõige levinum. Samal ajal uute mängijate võib olla üsna tõsiseid probleeme liikumise peal.

Et õppida , kuidas sattuda Tanaris Stormwind läbi Pirate Bay, ütleb külalistele, et on vaja järk-järgult edasi. Esiteks, sa pead suunduda Stormwind sisse Duskwood. Lõunaosas on tee. Tulevikus peame liikuma pidevalt lõuna suunas. Allosas kaardi ja hakkab asuma nn Pirate Bay. See lahendus on neutraalne, seega on iga tegelane saab rünnata vastase mängijad murdosa. Lääne osa lahe on muuli, mis vahedega 5-7 minutit sobib laeva, mis läheb Kolimdor.

Pärast reisi laeva peate maha minema ja pea läände mööda ainus tee kohale oma infuseerimiseks peamine tee, mis läbib kõiki Põhja stepid. Tulevikus tuleks pöörduda vasakule ja sõita peamised teed. Ta viib otse kuru eraldades stepid põhja- ja lõunaosas. Siis tuleb suunduda Lõuna stepid pärast sama tee location "Thousand Needles." See on peaaegu täielikult veega täidetud. Risti see peaks olema suunas idas. Seda saab teha nii vee peal kui ka köie sillad mõõteulatus vahel mäeahelikud. Veetee on turvalisem, kuid veidi pikem. Käivita sillal suure lihtsalt piisavalt mängijaid. Oota koletised ei põhjusta olulist kahju. Nagu madala märki, peavad nad Wade läbi oma üsna ohtlik neid vaenlasi.

Logi sisse Tanaris on asub Kagu osa location "Thousand Needles."

Way läbi lahe Menethil

Enne saad Stormwind et Tanaris sel viisil, pead kõigepealt otsustada, millist teed, et saavutada Ironforge. Seal on 2 võimalust:

• rongiga kvartalis päkapikkude;
  • kasutades Gryphonil alates Stormwind.

Pärast saabumist Stolgorn tuleb ületada Dun Morogh suunas idas. On läbipääsu Loch Modan. Kui märk on teatud kohas, siis tuleb pea põhja mööda lääneosas Loch Modan. Põhjapoolseima osa asukoha hakkab asuma läbipääsu märgalad. Pärast seda sa pead minema läbi peatee lääne lahte Menethil. Sealt iga 5-7 minuti järel on paadiga Theramore juba asub Kalimdor. See linn on asukohast "Dustwallow Marsh." Kui te kõndida mööda peateed läänes, jõuate Lõuna Barrens. Tulevikus tee sobib eelmise.

Way kasutades õhulaeva Stranglethorn

Nii harvemini WoW mängijad. Kuidas saada Tanaris Stormwind tema abi, ta teab palju väiksema arvu mängijatele. Pärast mängija võtab tee määratletud esimeses teostuses kaudu Duskwood ja juht Stranglethorn Vale, ta peaks kohe pärast areenil Garubashi pöörake paremale ja minna lahendamise orke läbi džungli. Seal on maandumine pad. Sagedusega umbes 10 minutit see lendab õhulaeva. Ta dovezot iseloomu õigus Durotar, mis asub Kalimdor. Tulevikus me peame teedel Lääne Põhja Barrens ja liikuda lõunasse, nagu on kirjeldatud esimeses teostuses.

Praegu ainus vastuvõetav võimalusi, kuidas saada Stormwind et Tanaris.

Copyright © 2018 et.delachieve.com. Theme powered by WordPress.